| Optische staat |
Goede gebruikte staat.
Wij doen ons best om onze onderdelen van grove vervuiling te ontdoen. Dit onderdeel is echter niet gereviseerd en het is een onderdeel met bijbehorende gebruikssporen.
|
| Technische staat |
Let op de volgende schade: Bevestiging gebroken Let ook op de pijlen op de foto's die wijzen op afwijkingen van de normale staat van het onderdeel.
|
| Functionele test |
Let op de bovengenoemde afwijking
Onze gebruikte onderdelen worden aan verschillende tests onderworpen:
1. Rijtest 2. Visuele inspectie 3. eventueel meting & evaluatie
|
| Opmerkingen |
- |
| Fabrikant |
BMW |
| Model |
K 100 RS (K100RS) |
| Type nummer |
K100RS |
| Overige modellen |
Mogelijk is het onderdeel ook passend voor andere modellen van de serie, aangezien BMW vaak volgens het modulair systeem werkt.
Mogelijk passend voor: K100RS 2 en 4 kleppen; ook grotendeels passend voor K100RS en RT van 1983 tot 1989 We hebben echter geen informatie over de compatibiliteit en weten niet welke onderdelen tussen modellen passen. Please informeer uzelf via het internet. |
| ABS |
Nee |
Bouwjaren van de modelserie
|
1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989
|
|
Onderdelen nummer
|
Indien beschikbaar, let op de foto's
|
|
Gegevens over het donorvoertuig
|
Eerste toelating: 22.04.1986 Looptijd:54.176
|
Angaben zur Produktsicherheit
verantwortliche Person:
Hersteller: BMW
Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft
Petuelring 130
Bayern
München, Deutschland, 80809
motorrad@bmw.de
https://www.bmw-motorrad.de/